Nyelvi verseny eredmények

A döntőbe jutottak névsora

 

A döntőbe jutottak névsora alább olvasható, a nevek sorrendje nem a helyezést jelöli. A versenyzők e-mail-ben kapnak értesítést a pontos időpontról. A szóbeli forduló 2021. április 14-én lesz ZOOM-on, a ZOOM linket emailben kapják meg.

A döntőbe juottak névsora:
Nyelv Szint Név Versenyhelyszín
angol B2 Balogh Boglárka Kaposvár – Táncsics Mihály Gimnázium
angol B2 Békési Ádám Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
angol B2 Borosnyay Noémi Kincső Pécs – Református Gimnázium
angol B2 Csiszár Barnabás Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
angol B2 Dódó György Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
angol B2 Farkas Rebeka Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
angol B2 Gál-Bandi Júlia Boglárka Vác – Apor Vilmos Katolikus Főiskola
angol B2 Hencsei Kitti Pécs – Református Gimnázium
angol B2 Kiss Balázs Viktor Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
angol B2 Kovács Máté Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
angol B2 Kováts Dorottya Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
angol B2 Németh Zita Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
angol B2 Ocsovai Anna Mária Vác – Apor Vilmos Katolikus Főiskola
angol B2 Pantali Anna Vác – Apor Vilmos Katolikus Főiskola
angol B2 Pollák Dániel Pécs – PTE INYK
angol B2 Rátkai Dorka Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
angol B2 Vörös Alexandra Petra Kaposvár – Táncsics Mihály Gimnázium
angol B2 Závodi Eszter Pécs – PTE INYK
angol C1 Ambrus Balázs Miklós Kaposvár – Táncsics Mihály Gimnázium
angol C1 Bencze Levente László Pécs – PTE INYK
angol C1 Botár Abigél Pécs – PTE INYK
angol C1 Chrappan Eszter Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
angol C1 Dokic Natalija Pécs – PTE INYK
angol C1 Farkas Boldizsár Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
angol C1 Gibizer Kata Pécs – PTE INYK
angol C1 Halász Gergő Vác – Apor Vilmos Katolikus Főiskola
angol C1 Helmrich Ádám Pécs – PTE INYK
angol C1 Horváth Marcell Baja – III. Béla Gimnázium
angol C1 Juhász Hanna Kaposvár – Táncsics Mihály Gimnázium
angol C1 Kovács Tímea Pécs – PTE INYK
angol C1 Niklai Virág Pécs – PTE INYK
angol C1 Őszi Janka Kaposvár – Táncsics Mihály Gimnázium
angol C1 Őszi Nóra Kaposvár – Táncsics Mihály Gimnázium
angol C1 Péter Gergely Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
angol C1 Rendes Blanka Pécs – PTE INYK
angol C1 Szijártó Zsófia Lea Kaposvár – Táncsics Mihály Gimnázium
angol C1 Tubak Zalán Vác – Apor Vilmos Katolikus Főiskola
német B2 Abonyi Előd Baja – III. Béla Gimnázium
német B2 Bábik Zsófia Vác – Apor Vilmos Katolikus Főiskola
német B2 Gergely Júlia Gyöngyvér Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német B2 Hoppál Botond Péter Pécs – Református Gimnázium
német B2 Jámbor László Bendegúz Pécs – PTE INYK
német B2 Kempf Emese Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
német B2 Kormosói Lóránt László Vác – Apor Vilmos Katolikus Főiskola
német B2 Kóta Máté Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
német B2 Kovács Péter Kaposvár – Táncsics Mihály Gimnázium
német B2 Kovács Sára Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
német B2 Kurali Kitti Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német B2 Lukács Dorka Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
német B2 Márkus Sára Lilla Szentendre – Hausschule
német B2 Ősz Hanna Pécs – PTE INYK
német B2 Szanyi Miklós Pécs – PTE INYK
német B2 Szarka Dorottya Luca Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német B2 Tomonicska Veronika Szeged – Szegedi Tudományegyetem BTK
német B2 Walcz Lilla Magdolna Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német C1 Buna Máté Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német C1 Horváth Csongor Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
német C1 Kis-Szölgyémi Bence Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német C1 Kovács Zsófia Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
német C1 Perkátai Emma Szekszárd – PTE KPVK
német C1 Simó Anna Dorka Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német C1 Székedi Péter Zalaegerszeg – Zrínyi Miklós Gimnázium
német C1 Szép Dóra Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német C1 Vámosi Réka Klaudia Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola
német C1 Waluga Alexander Esztergom – Mária Valéria Nyelviskola